Znajdź nocleg w:
Oferty noclegowe
Ustka
Orzechowo
Poddąbie
Dębina
Rowy
Wodnica
Wytowno
Zimowiska
Administracja
REGULAMIN / OFERTA
Nasz adres
Wykaz artykułów
Mapa serwisu
DODAJ OBIEKT
Moje ogłoszenie
Szukaj w serwisie
Lubisz nas?
Polub nas

Logowanie





Nie pamiętam hasła
Gościmy
Nowości
Popularne
Oferty noclegowe arrow Wykaz artykułów arrow Remont ulicy Klonowej w Ustce
Remont ulicy Klonowej w Ustce

   Obiecywany przez władze miasta i radnych oraz projektowany od co najmniej roku 2008 remont ulicy Klonowej  (Klonowanie ulicy ) w Ustce stał się rzeczywistością.

  Od 23 marca 2015 roku trwa remont ulicy, a zakres prac obejmuje wymianę rur wodociągowych, ułożenie nowej kanalizacji burzowej, wymianę oświetlenia ulicznego, zdjęcie starych nawierzchni chodnika oraz płyt mini jumbo z nawierzchni drogi i ułożenie nowej. Koszt remontu ulicy to 740 tysięcy złotych.

Remont ulicy Klonowej 

  Planowany w roku 2009 koszt remontu tej samej ulicy wynosił 1 ml. złotych. Czy przez sześć lat jakie minęły od pierwszych przymiarek do remontu ceny materiałów lub robocizny spadły prawie o 25% ? Może lepiej, że okładano w czasie tą inwestycję, bo remont ulicy zostanie wykonany w nowszej technologii i za mniejsze pieniądze.
   Utrudnienia dla mieszkańców są dość znaczące, a  przebudowa ma potrwać do połowy czerwca 2015 roku. Oby nie było opóźnień, które będą miały wpływ na obsługę ruchu turystycznego. W wielu domach na tej ulicy prowadzona jest bowiem  działalność usługowa polegająca na krótkotrwałym wynajmie pokoi na cele turystyczne.
 Tak więc "klonowanie ulicy" trwa, a po zakończeniu przebudowy mamy nadzieję, że osiedle wypięknieje.