Znajdź nocleg w:
Oferty noclegowe
Ustka
Orzechowo
Poddąbie
Dębina
Rowy
Wodnica
Wytowno
Zimowiska
Administracja
REGULAMIN / OFERTA
Nasz adres
Wykaz artykułów
Mapa serwisu
DODAJ OBIEKT
Moje ogłoszenie
Szukaj w serwisie
Lubisz nas?
Polub nas

Logowanie

Nie pamiętam hasła
Gościmy
Nowości
Popularne
Oferty noclegowe
Ustka zaprasza

Herb UstkiPrzedstawiamy Państwu informacje dotyczące miasta Ustka i innych miejscowości nadmorskich, prezentowanych w naszej Bazie Noclegowej.  Zapraszamy do zapoznania się z historią i ciekawymi miejscami na Pomorzu. Czeka tu na Państwa wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzać w wolnym od plażowania czasie. Wczasy na Pomorzu, to nie tylko kąpiele morskie i opalanie na plaży. To również romantyka zachodów słońca, uspokajający szum fal i leczniczy jod. Spacery nad morzem, szukanie bursztynów i muszelek, smakowanie smażonych ryb wśród szumu fal i śpiewu mew...
Polecamy artykuły: Ustka i okolice, Słowiński Park Narodowy.  Jeśli byłeś chociaż raz na Pomorzu, będziesz tu wracał co rok.... Jeśli nie fizycznie, to chociaż myślami. Serdeczni i uczynni ludzie uczynią Twój pobyt miłym, a klimat i morze dadzą Ci siłę, zdrowie i energię na cały rok. Liczne kwatery prywatne w Ustce oferują pokoje gościnne o każdej porze roku; można tu zarezerwować noclegi także w pensjonatach, apartamentach, domkach letniskowych lub ośrodkach wypoczynkowych.

 
Ustka wczasy i wakacje

UstkaUstka to nadmorskie miasto wypoczynkowe, posiadające statut uzdrowiska. Atuty miasta Ustka to uzdrawiający klimat morski, czyste powietrze nasycone jodem, obszary leśne ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Ustka - jej walory doceniano od dawna; jeszcze przed I wojną światową przyjeżdżali tu goście na wypoczynek i leczenie. Pamiątką po tym okresie są usteckie łazienki, w których dzisiaj mieści się zakład przyrodoleczniczy oraz kilka okazałych willi.

 
Ustka - historia

  Ustka ,dawniej przemysłowo - turystyczne miasteczko. Dziś po Stoczni Ustka nie został już prawie ślad , a krzesanie iskier , dawniej ze szlifowanej stali kadłubów , obecnie za pomocą fajerwerków... I tak jest chyba lepiej. Nareszcie nabrzeże portowe zostało udostępnione dla turystów i jakoś nikt się nie obawia, że uciekną do Szwecji kajakiem...W sezonie można oczywiście popłynąć na Bornholm i zwiedzić wyspę. Wycieczki po morzu - oferowane przez  armatorów kutrów turystycznych to tylko jedna z licznych atrakcji naszego miasta.Rozbudowała się  infrastruktura, przybyło kilka plomb w mieście , niektóre domy rewitalizowano i wypiękniała nasza Ustka ciesząc i bawiąc turystów .Mamy nawet nowe święto głównej ulicy , odnowionej przed sezonem - Święto Ulicy Marynarki Polskiej.

 
Rowy noclegi
RowyRowy to miejscowość wypoczynkowa położona w odległości 20 km od Ustki u ujścia rzeki Łupawy do morza. Przed laty była to typowa wieś rybacka, dziś jest tu bardzo dobrze rozwinięta baza gastronomiczna i noclegowa przygotawana na przyjęcie ponad 5000 gości. W miejscowości Rowy noclegi oferują pokoje gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty, domki letniskowe, pola namiotowe. Słabo uprzemysłowiona okolica i duże obszary leśne...
 
Poddąbie wczasy

PoddąbiePoddąbie- nadmorskie letnisko, wieś położona na terenie obszaru krajobrazu chronionego w gminie Ustka, założona w XVIII wieku przez kolonistów, których sprowadził tu pruski król Fryderyk Wielki. Osadnicy zadomowili się w wąwozie u ujścia strumienia do morza i zajęli się osuszaniem podmokłych okolicznych gruntów, zamieniając je w pola uprawne. Dzisiejsza wieś leży w odległości 1 km od starej osady, po której nie zachowały się żadne ślady. Obecniw Poddąbie wczasy oferuje w kilku atrakcyjnych ośrodkach wczasowych i wielu domkach letniskowych.

 
Orzechowo wczasy
Orzechowo Orzechowo Morskie to mała osada położona przy ujściu rzeki Orzechówki do morza. Miejscowość oddalona 4 km na wschód od Ustki, jest celem pieszych spacerów wzdłuż plaży. Plażę łączy z lądem wysoki, porośnięty lasem dębowym klif z licznymi punktami widokowymi. Przy głównym zejściu wąska plaża pokryta jest tysiącami kolorowych kamieni różnej wielkości. Często można spotkać tu artystów, uwieczniających na płótnie morski krajobraz.
 
Wodnica Wczasy noclegi pokoje
WodnicaWodnica k/Ustki - wieś położona malowniczo w zakolach Słupi, w sąsiedztwie ścisłego rezerwatu "Buczyna nad Słupią", w którym zachowały się nieliczne w Polsce fragmenty pierwotnego lasu bukowego. Wśród wiekowych majestatycznych drzew wytyczono ścieżkę rowerową, która łączy Wodnicę z oddaloną o 2 km Ustką. Wycieczki po stuletnim lesie bukowym są jedną z licznych atrakcji turystycznych Wodnicy. W pobliżu  Słupi znajduje się 'Przystań nad rzeką"- punkt startowy dla amatorów spływu kajaków.
 
Polecamy kwatery - Ustka

NOCLEGI  USTKA

1. Willa Janina

2.Apartament w porcie

3. Pokoje gościnne "Pod Trójką"

 

 

 
Tanie pokoje gościnne

Ustka - noclegi - kwatery - polecamy

Ustka Ul. Klonowa 1 Willa Janina zaprasza do wypoczynku nad morzem w pokojach 1,2,3,4 - osobowych z łazienkami i ze wspólną  łazienką na 3 pokoje. Bungalow - pokoje z niezależnym wejściem z podwórka,łazienką , TV,lodówka,żelazko,czajnik bezp.zastawa stołowa,grill,bezpłatny parking.Zapraszamy do wypoczynku w naszym domu. Willa Janina zaprasza.Ustka ul.Klonowa 1. Tel. 608040090.